top of page

Pokládka zámkové dlažby

Nabízíme pokládku zámkové nebo skladebné dlažby přesně dle vašeho projektu. Od nás můžete čekat kompletní, kvalitní a rychlou pokládku dlažby jakýchkoli rozměrů a tvarů. Zajistíme pro vás komplexní službu od výkopu, rovnání půdy, přes samotnou pokládku a konečné zapískování. Samozřejmostí je dovezení potřebného materiálu a případný odvoz a ekologická likvidace vzniklých odpadů.

zemni-prace2.jpg
IMG_1515.jpg
20201216_160959.jpg

Proč si vybrat právě nás

  • Nabízíme komplexní službu

  • Garantujeme kvalitu a rychlost provedení

  • Máme mnohaleté zkušenosti v oboru

  • Nabízí další služby

  • Disponujeme veškerou moderní technikou

  • Vše přivezeme a případně i odvezeme

pavement-489250_1280.jpg

Zaměřujeme se především na kvalitně odvedenou práci, dodržování termínů a našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Při práci dbáme na bezpečnost a také na ekologii. Oslovte nás a uvidíte, že vše výsledná práce bude kvalitní, rychle provedená a především za rozumnou cenu!

Pokládku zámkové dlažby realizujeme v každém rozsahu, od menších prací až po velké projekty. Prioritou je pro nás dobře odvedená, kvalitní práce a spokojený zákazník.

DEMOTECH.cz       Kvalita / Rychlost / Férové ceny / Spolehlivost

Neváhejte nás poptat s jakoukoliv zakázkou. Mile rádi s Vámi budeme pokládku dlažby konzultovat, obhlédneme osobně stavební místo, navrhneme možnosti nejvhodnějšího řešení a domluvíme průběh a přesný termín realizace. Cenovou kalkulaci pro Vás připravíme zdarma.

Kontaktujte nás na telefonu: 608 061 063

bottom of page