top of page

DEMOTECH

Jsme specialisté na těžkou práci, jsme Demotech!

Naše firma začínala s jedním bagrem a jedním hákovým nosičem kontejnerů. Pracovní náplní byly především výkopové práce. Po stále rostoucí poptávce po našich službách je intenzivně rozšiřujeme. Společně se spousty let praxe nyní dokážeme našim zákazníkům nabídnout komplexní služby v oblasti zemních a výkopových prací, terénních úprav pozemků, kontejnerové dopravy, odvozu suti nebo zbytkového materiálu, demolic budov a komerčních prostor.

Zabýváme se nejen zakázkami menších rozměrů, například výkopu plynové přípojky, tak velkými realizacemi, jako jsou výkopy základů pro rodinné domy a komerční objekty nebo výkopy městských kanalizací. Naši kvalifikovaní pracovníci si poradí s jakýmkoli zadáním. Váš projekt s vámi budeme rádi konzultovat a navrhneme vždy to nejlepší řešení.

DEMOTECH.cz       Kvalita / Rychlost / Férové ceny / Spolehlivost

Nabízíme také čištění odpadů a kanalizací, trasování kanalizace, revize potrubí inspekční kamerou, bezvýkopové opravy potrubí, instalaci jímek, septiků a nádrží na dešťovou vodu.

Co vám můžeme nabídnout

  • Především kvalitně odvedenou práci

  • Dodržení domluvených termínů

  • Zkušené pracovníky s mnoha lety praxe, kteří dbají na bezpečnost

  • Služby menšího rozsahu i práci na velkých projektech

  • Moderní techniku, která si poradí s každým problémem

Neváhejte nás poptat s jakoukoliv zakázkou. Mile rádi s Vámi budeme projekt konzultovat, navrhneme možnosti nejvhodnějšího řešení a domluvíme průběh a termín realizace.

Orientační výčet prováděných prací

Zemní a výkopové práce ◉ základy rodinných domů ◉ výkopy kanalizací ◉ bazénů ◉ základů plotů a cest ◉ skrývka ornice ◉ terénní úpravy pozemků ◉ rozhrnování ◉ terénní vlny ◉ svahování ◉ hutnění zeminy ◉ čištění a výkopy rybníků ◉ hloubení jam a rýh ◉ demoliční práce automobilová doprava ◉ pronájem kontejnerů ◉ kontejnerová doprava ◉ odvoz suti a materiálů ◉ ekologická likvidace ◉ a mnoho dalšího.

Kontaktní formulář

Děkujeme za odeslání!

bottom of page