top of page

Ochrana osobních údajů

Jaké informace můžeme mít: Vaše e-mailová adresa, telefonní číslo a předvolby dotazu, když se přihlašujete k odběru našich e-mailových upozornění, a jak používáte naše e-maily - například zda je otevřete a na které odkazy kliknete.

Informace o tom, jak používáte web, používání souborů cookie a techniky označování stránek. Tyto údaje mohou prohlížet oprávněné osoby na tomto webu za účelem:

  • Vylepšete web sledováním toho, jak jej používáte.  Shromážděte zpětnou vazbu ke zlepšení našich služeb, například naše e-mailová upozornění

  • Odpovězte na jakoukoli zpětnou vazbu, kterou nám pošlete, pokud nás o to požádáte. Posílejte e-mailová upozornění uživatelům, kteří o ně požádají.

  • Pokud chcete, poskytněte nám informace o našich službách, kde jsou uložena vaše data Vaše data ukládáme na zabezpečené servery.

Vaše data jsou v bezpečí. Odesílání informací přes internet obecně není zcela bezpečné a nemůžeme zaručit bezpečnost vašich dat během přenosu. Jakákoli data, která odešlete, jsou na vaše vlastní riziko. Máme zavedeny postupy a bezpečnostní funkce, abychom zajistili bezpečnost vašich dat, jakmile je obdržíme. Vezměte prosím na vědomí, že po přiměřené době budou vaše data z našeho serveru vymazána. Zveřejnění vašich informací Vaše osobní údaje můžeme předat, pokud k tomu máme zákonnou povinnost, nebo pokud musíme vymáhat nebo uplatňovat naše podmínky použití a další dohody. Vaše údaje nebudeme sdílet s žádnými jinými organizacemi pro marketingové účely, pro průzkum trhu nebo pro komerční účely a nebudeme je dále předávat jiným webům.

Vaše práva

Pokud jste se přihlásili k odběru e-mailových upozornění, můžete se odhlásit zaškrtnutím políčka „odhlásit“ v zápatí tohoto webu.

Odkazy na jiné webové stránky:

Tato webová stránka obsahuje odkazy na jiné webové stránky. Po odkazu na tento web z jiného webu Pokud navštívíte tento web z jiného webu, můžeme obdržet informace z jiného webu. Tyto údaje nepoužíváme. Chcete-li se o tom dozvědět více, měli byste si přečíst zásady ochrany osobních údajů webu, ze kterého jste přišli.

DEMOTECH.cz       Kvalita / Rychlost / Férové ceny / Spolehlivost

bottom of page